Bezdotyková aplikace a čištění fasády - Profesionál z Umyjemto myje znečištěnou fasádu za pomocí zvdihací plošiny

Ze względu na niekorzystną sytuację we wszystkich sektorach budowlanych, nasza branża nie będzie w stanie uniknąć również rosnącej ceny usług. Powodem jest ogólny wzrost cen materiałów, jakości i wykwalifikowanego personelu, a także zaostrzenie zasad ochrony i bezpieczeństwa pracy. Przez cały 2021 r. utrzymywaliśmy nasze najniższe ceny na rynku, ale już wiemy, że w 2022 r. ceny wzrosną, podobnie jak w innych branżach.

Uwaga! Ceny rosną, ale jeśli podpiszesz z nami umowę do końca 2021 roku, gwarantujemy Ci tegoroczną cenę.

Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami! Telefonicznie pod numerem 507 779 078 lub korzystając z formularza na tej stronie. Jeśli podpiszesz z nami umowę do końca 2021 roku, zagwarantujemy Ci tegoroczną cenę! Nie trzeba od razu uzgadniać dokładnego terminu pracy, zorganizujemy to np. na początku roku.

Umyjemto od ponad 10 lat specjalizuje się w problemach z zanieczyszczeniem elewacji. Po ociepleniu budynku mieszkalnego większość Spółdzielni Mieszkaniowych lub Wspólnot Mieszkaniowych w końcu zacznie rozwiązywać problemy z „zieloną” powłoką, czyli osadzaniem się kolonii drobnoustrojów, pleśni i grzybów na ocieplonej elewacji.

Zanieczyszczenia organiczne uszkadzają również samą elewację. Oprócz zagrożeń dla zdrowia i estetyki zanieczyszczenia te powodują mikropęknięcia. Nie pozwól, aby elewacja Twojego budynku uległa zniszczeniu, zadzwoń do nas, a my Ci pomożemy! Po oczyszczeniu elewacji nakładamy specjalną ochronę, impregnację, która zapobiega ponownemu przedostawaniu się drobnoustrojów do elewacji.

Mycie i malowanie elewacji

Jeśli elewacja jest już w znacznym stopniu zniszczona, jej kolor, struktura jest uszkodzona lub jeśli chcemy całkowicie zmienić jej wygląd, czas pomyśleć o nowej farbie po oczyszczeniu. Oprócz mycia elewacji firma Umyjemto specjalizuje się również w malowaniu elewacji. O jakości tej usługi świadczą setki malowanych elewacji budynków mieszkalnych.

Nasi klienci mogą liczyć na wieloletnią gwarancję. Dzięki temu mogą z wyprzedzeniem zaplanować wszystkie wydatki związane z obsługą elewacji i znacznie zaoszczędzić w dłuższej perspektywie.

Specjalnością naszej gwarancji jest podwójna gwarancja, zarówno od producenta i dostawcy farb, firmy KABE FARBEN, jak i na malowanie i mycie elewacji przez UMYJEMTO.

Jeśli reprezentujesz Spółdzielnię Mieszkaniową lub Wspólnotę Mieszkaniową, lub jesteś członkiem takiego stowarzyszenia, skontaktuj się z nami, aby nie przegapić tego wyjątkowego wydarzenia, a Twój budynek był zdrowym i pięknym miejscem do życia.