Mycie i malowanie elewacji budynków mieszkalnych

Dwa blisko powiązane zabiegi – przed malowaniem należy dokładnie umyć elewację

Czy elewacja budynku mieszkalnego lub bloku, w którym mieszkasz wymaga konserwacji? Czy oprócz profesjonalnego czyszczenia, przydało by się pokryć ją dobrej jakości farbą, która tchnie w nią nowe życie? Jeżeli odpowiedziałeś „tak” przynajmniej na jedno z tych pytań, jesteś na właściwym miejscu.

Umyjemto oferuje te dwa zabiegi, czyli mycie i malowanie elewacji, w ramach jednej korzystnej oferty. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do najbardziej atrakcyjnej oferty na rynku.

Profesjonalne mycie i malowanie elewacji budynków mieszkalnych, najlepsze ceny na rynku

ZADZWOŃ POD NASZ NUMER TELEFONU
lub wypełnij formularz kontaktowy a my skontaktujemy się z Tobą w celu bezpłatnej konsultacji telefonicznej.
Zleć wyczyszczenie elewacji profesjonalistom. Malowanie będzie skuteczne a farba elewacyjna utrzyma się przez długi czas tylko na perfekcyjnie wyczyszczonej elewacji. Do malowania elewacji stosujemy tylko najwyższej jakości systemy, które zapewniają osiągnięcie najlepszego efektu za najniższą cenę, na które producent udziela pięcioletniej gwarancji. Lepszej oferty nie znajdziesz!

Dlaczego warto jednocześnie umyć i pomalować elewację?

Te dwa zabiegi tworzą całość! Przed każdym nowym malowaniem należy dokładnie wyczyścić elewację, dopiero potem można przystąpić do pokrywania elewacji farbą. Taki sposób postępowania jest zalecany w specyfikacjach technicznych wszystkich dostępnych na rynku farb. Na nieszczęście dla klientów, zwłaszcza w Polsce bardzo często ma miejsce sytuacja, gdy nieprofesjonalny wykonawca nie wyczyści należycie elewacji przed położeniem farby, na skutek czego trwałość warstwy znacząco się obniża. Zazwyczaj dotyczy to firm budowlanych, dla których malowanie elewacji jest tylko jedną z wielu wykonywanych czynności. Tego typu wykonawcy nie specjalizują się na malowanie elewacji budynków mieszkalnych a już w ogóle nie na ich czyszczenie. Rezultat nie jest tak dobry, jak kiedy czyszczenie i malowanie elewacji wykonują specjaliści w tej dziedzinie.

Jak w przypadku każdej innej czynności ukazuje się, że najlepiej wykonują ją ci, którzy się w niej specjalizują. Jedną z takich firm jest Umyjemto. Czyszczeniem i malowaniem elewacji zajmujemy się od początku naszej działalności. A ponieważ elewacje – ich konserwacja, czyszczenie i renowacja – przez cały czas były jedyną główną dziedziną naszej działalności, jesteśmy na tym polu naprawdę najlepszymi profesjonalistami w regionie.

Nasza praca w połączeniu ze szwajcarską jakością

Stosowane przez nas farby KABE Farben posiadają certyfikację i są produkowane w Szwajcarii przez firmę z długoletnią tradycją w produkcji farb i innych produktów na elewacje i do wnętrz. Zgodnie z informacji podanymi przez producenta farby KABE Farben chronią elewacje przed pleśnią, porostami i innymi nieczystościami nawet do 15 lat. Gwarantujemy, że są to farby oferujące najlepszy stosunek między efektem a ceną na polskim rynku. Świadczy o tym fakt, że producent udziela 5 lat gwarancji na ponowne pojawienie się mikroorganizmów na pomalowanej elewacji.

Oferujemy wybór z szerokiej oferty pięknych kolorów, których odcień utrzyma się na elewacji przez długi czas – trwałość naszych kolorów jest nie do prześcignięcia. Aplikacja przez nas oferowanych systemów jest szybka i nie ogranicza korzystania z budynku w czasie czyszczenia a malowanie jest skrócone do minimum.

Jak najlepiej upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Mycie i malowanie elewacji przez firmę Umyjemto!

Jeżeli do renowacji elewacji podchodzisz na poważnie, skontaktuj się z nami w sprawie wyczyszczenia i malowania elewacji. Nie znajdziesz lepszego specjalisty na tego typu usługi niż Umyjemto. Przyjedziemy do Ciebie za darmo i udzielimy konsultacji na temat stanu Twojej elewacji. Razem wypracujemy korzystne i skuteczne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Jestem zainteresowany czyszczeniem i malowaniem elewacji

Referencje

Chcę zamówić usługę

alt-text
Zadzwoń do nas
W celu złożenia zamówienia lub prośby o wycenę, dzwoń pod bezpłatny numer telefonu działający 7 dni w tygodniu!
alt-text
Przyjedziemy
Za darmo zaprezentujemy metody czyszczenia i wspólnie ocenimy stan zanieczyszczenia.
alt-text
Uzgodnimy szczegóły
Jeżeli będziesz zainteresowany usługą, wspólnie uzgodnimy termin realizacji i przyjmiemy zamówienie.

Jestem zainteresowany czyszczeniem i malowaniem elewacji

alt-text

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ DO NAS!

Oględziny i kalkulacja za darmo, bez zobowiązania do skorzystania z usługi.y
517 770 847
ZADZWOŃ POD NASZ NUMER TELEFONU CZYNNY NONSTOP