Usuwanie graffiti

Usuwanie graffiti wandalizmu

Właścicielom i administratorom nieruchomości oraz majątku państwowego, władzom lokalnym, miastom i gminom oferujemy usługi usuwania skutków graffiti wandalizmu. Do usuwania graffiti stosujemy wyłącznie preparaty podlegające rozkładowi biologicznemu, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Usuwamy też pozostałości i ślady powstałe przy usuwaniu kolorów.

Usuwamy farby w spreju, flamastry do tagowania na tusze na bazie syntetycznej, alkoholu, pisaki niezmywalne, farby, kredki woskowe i inne pastele z materiałów takich jak cegła, beton, kamień, tynk. Ze ścian, znaków drogowych, świateł drogowych i słupów lamp, skrzynek pocztowych, wyposażenia placów zabaw, reklam i tablic reklamowych, przystanków komunikacji miejskiej, samochodów osobowych, dostawczych i mieszkalnych, powierzchni pokrytych farbą epoksydową, krzeseł, stołów, tablic, plastików i wielu innych powierzchni.

Czyszczenie i usuwanie graffiti

ZADZWOŃ POD NASZ NUMER TELEFONU!
lub wypełnij formularz kontaktowy a my skontaktujemy się z Tobą w celu bezpłatnej konsultacji telefonicznej.
Uwaga! Przy usuwaniu graffiti z powierzchni uprzednio niepokrytych specjalnym preparatem chroniącym przed graffiti efektywność usuwania wynosi od 60 do 90 %.

Ochrona powierzchni – antygraffiti

Właścicielom elewacji, którym zależy na łatwym usunięciu skutków ataku graficiarzy bez ryzyka uszkodzenia powierzchni, polecamy jednorazową aplikację powłoki chroniącej przed graffiti. W ten sposób zapewniamy naturalną paroprzepuszczalność powierzchni. Zastosowanie anty-graffiti uniemożliwi farbie przeniknięcie w głąb struktury powierzchni, co pozwala zaoszczędzić na wydatkach związanych z usunięciem graffiti z elewacji. Ten rodzaj jednorazowej ochrony jest zalecany zwłaszcza w przypadku zabytków i powierzchni budynków w strefach ochrony konserwatorskiej i rezerwatach.

W przypadku, że wymagana jest ochrona powierzchni w miejscach, gdzie dochodzi do częstych ataków graficiarzy, warto zastosować długo działającą powłokę ochronną anty-graffiti. Rozwiązanie to umożliwia wielokrotne usuwanie graffiti, bez konieczności ponownego nanoszenia powłoki chroniącej przed graffiti.

Na co należy zwrócić uwagę podczas usuwania graffiti?

W przypadku elewacji kolorowych i tynków strkturalnych należy się liczyć z tym, że przy usuwaniu graffiti z powierzchni niepokrytych powłoką antygraffiti, dojdzie do straty odcienia koloru elewacji. W praktyce postępuje się tak, że ścieramy grafitti redukując jego wyrazistość, następnie miejsce zamalowuje się farbą elewacyjną. Zamalowanie grafitti bez uprzedniego zmniejszenia jego wyrazistości nie przynosi dobrych rezultatów. W większości przypadków grafitti przebija się i widać jego kontury.

Jestem zainteresowany

Referencje

Chcę zamówić usługę usuwanie graffiti

alt-text
Zadzwoń do nas
W celu złożenia zamówienia lub prośby o wycenę, dzwoń pod bezpłatny numer telefonu działający 7 dni w tygodniu!
alt-text
Przyjedziemy
Za darmo zaprezentujemy metody czyszczenia i wspólnie ocenimy stan zanieczyszczenia.
alt-text
Uzgodnimy szczegóły
Jeżeli będziesz zainteresowany usługą, wspólnie uzgodnimy termin realizacji i przyjmiemy zamówienie.

Jestem zainteresowany

alt-text

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ DO NAS!

Oględziny i kalkulacja za darmo, bez zobowiązania do skorzystania z usługi.y
517 770 847
ZADZWOŃ POD NASZ NUMER TELEFONU CZYNNY NONSTOP