5 korzyści, które płyną ze współpracy z nami

  1. Ponieważ nie posiadamy rozbudowanego parku urządzeń podnośnikowych do ceny mycia nie musimy doliczać dodatkowych kosztów amortyzacyjnych związanych z jego utrzymaniem, serwisem platform, czy rentownością inwestycji w kupione urządzenia. Dzięki temu nasz klient zaoszczędzi.
  2. Z tym wiąże się druga korzyść współpracy z nami, skuteczność. Do realizacji małego zlecenia polegającego na czyszczeniu małego domu parterowego nie przywieziemy trzydziestometrowej platformy podnośnikowej. Do realizacji dwóch małych zleceń w jeden dzień możemy użyć dwóch takich samych platform a oprócz tego zrealizować kolejne większe zlecenie na drugim końcu kraju.
  3.  Po trzecie, ponieważ urządzenia są stale w eksploatacji a nie stoją 3 dni w tygodniu w garażu, wypożyczamy je po atrakcyjnych cenach.
  4. Po czwarte, korzystamy z możliwie najlepszych i najnowszych urządzeń, nie musimy liczyć na to, że dwudziestoletnie maszyny nas nie zawiodą .
  5. Po piąte, dzięki temu, że nie posiadamy własnego parku maszyn, mamy możliwość inwestowania środków w inny sposób. Szkolimy naszych pracowników w zakresie pracy z nowymi materiałami wykorzystywanymi na elewacjach oraz chemicznymi środkami czystości. Poszerzamy ich wiedzę na temat tego, jak najoszczędniej wyczyścić każdy rodzaj powierzchni oraz jak właściwie przeprowadzać czyszczenie i konserwację budynków ocieplonych.

Bez przesadzania: Mamy doskonałą obsługę klienta

Można powiedzieć, że część swojej działalności outsourcowaliśmy, jak jest teraz w modzie mówi. Jesteśmy fachowcami w dziedzinie mycia, a opiekę nad urządzeniami powierzyliśmy innym fachowcom. Dzięki temu możemy się w pełni poświęcić wykonaniu zleconej nam pracy oraz potrzebom klienta.

Czyszczenie próbne i oględziny bez obowiązku skorzystania z usługi

Przyjedziemy i na próbę umyjemy fragment zabrudzonej powierzchni (ściany, dachu, na życzenie klienta, w zasadzie czegokolwiek), dzięki temu będziesz się mógł przekonać, jak będzie wyglądał rezultat. Przygotujemy dla Ciebie wiążącą kalkulację ceny a Ty zdecydujesz, czy i w jakim terminie chcesz skorzystać z naszych usług. Nie podnosimy ceny, która widnieje w kalkulacji, a czyszczenie próbne jest darmowe. Nie ryzykujesz nic!

Bonus: Możemy sobie pozwolić na gwarancję najniższych cen.

Jeżeli otrzymasz lepszą ofertę od innej firmy, wyślij ją do nas, zaoferujemy Ci jeszcze lepszą ofertę.