kamienice w Katowicach

Mycie i malowanie elewacji na Śląsku – lista firm

, ,

By dom długo cieszył nasze oczy, musimy sumiennie dbać o elewację. Warto raz na kilka lat zlecić czyszczenie i malowanie ścian budynku, by zaimpregnować dom na kolejne lata. Dziś przedstawimy listę firm, które oferują czyszczenie i malowanie elewacji na Śląsku.

UmyjemTo z Cieszyna

To firma sprzątająca z oddziałami w trzech krajach (Słowacja, Czechy, Polska) z siedzibą w Cieszynie. Proponujemy darmową wycenę i możliwość realizacji usługi w dowolnym regionie na terenie Polski, z naszej oferty mogą skorzystać spółdzielnie mieszkaniowe, urzędy, przedsiębiorcy oraz osoby prywatne. Pełny wykaz prac zawiera w sobie mycie i malowanie elewacji, obiektów zabytkowych, a także usługi czyszczenia hal przemysłowych, usuwania graffiti czy dezynfekcji budynków.

Inmago Wodzisław Śląski

Inmago to kolejna firma, która dostarcza specjalistyczne usługi sprzątania. Swoim klientom oferują mycie elewacji z glonów, pokryć dachowych i kostki brukowej. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z maszynowego oczyszczania posadzek czy wykładzin, czy hal przemysłowych. Firma niestety dostarcza jedynie usługi czyszczenia elewacji, nie oferują malowania budynków.

Cleanline

To firma z siedzibą w Ćwiklicach, która zajmuje się kompleksowym wykończeniem elewacji, czyszczeniem ścian budynków, dachu czy myciem kostki brukowej. Firma korzysta zarówno z profesjonalnych maszyn sprzątających i rusztowań, jak i z technik alpinistycznych, rodzaj pracy ustalany jest na po konsultacji z klientem. Cleanline oferuje mycie dachów, elewacji tynkowych i szklanych, oczyszczanie paneli i rynien.

Fas-mal

To firma z siedzibą w Bielsku-Białej, choć początki firmy miały miejsce w Norwegii. Fas-mal oferuje przede wszystkim odnawianie i malowanie elewacji murowanych, drewnianych oraz docieplanie budynków, nie można jednak skorzystać z usług czyszczenia elewacji. Na stronie można znaleźć przykładowe realizacje odnowionych elewacji drewnianych domów w Norwegii.

Alpingol z Mysłowic

Alpingol to firma alpinistyczna, która działa na terenie województwa śląskiego i pomorskiego. W ofercie można znaleźć różnego rodzaju prace alpinistyczne jak czyszczenie dachów, malowanie i mycie elewacji na wysokości, hal przemysłowych. Wszystkie prace odbywają się z zastosowaniem techniki alpinistycznej, bez użycia rusztowań czy podnośników, do usuwania brudu ze ścian budynków pracownicy wykorzystują profesjonalną chemię i urządzenia wysokociśnieniowe.

Gold-bud

Nie wszystkie firmy oferują malowanie i mycie elewacji bloków mieszkalnych, niektóre z nich będą dostarczać tylko jedną usługę. Firma Gold-bud świadczy prace budowlane, remontowe, jak malowanie natryskowe, w wykazie prac nie znajdziemy jednak usług sprzątających.

Renova Bielsko-Biała

To firma usługowa z 8-letnim doświadczeniem w branży, dostarczają oni usługi czyszczenia basenów, wentylacji, posadzek czy mycie i impregnowanie elewacji. To firma, która oferuje nie tylko usługi sprzątania, ale także prace ogrodnicze, które pozwalają zadbać o budynek mieszkalny, jak i teren wokół niego.