Jak skutecznie usunąć graffiti, nie niszcząc przy tym środowiska?

Kiedy na Twoim budynku pojawi się graffiti, nie interesuje Cię, czy to był Picasso czy zwykły wandal. Elewacja jest zniszczona, a Tobie nie pozostaje nic innego, niż wymyślić, jak się tych bohomazów pozbyć. Nie warto jednak samemu zabierać się do usuwania lub zamalowywania. Chociaż może się wydawać, że gorzej już być nie może, jest bardzo prawdopodobne, że próby te spowodują jeszcze większe szkody.

Usuwanie graffiti z elewacji budynków to specjalistyczna czynność, którą wykonują wyszkoleni technicy. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się graffiti zadzwoń do Umyjemto. Profesjonalnym usuwaniem graffiti zajmujemy się już od wielu lat. Nasi wyszkoleni pracownicy usuną graffiti z jakiejkolwiek powierzchni, nie pozostawiając po sobie żadnych śladów, nie musisz się więc martwić o kolejne szkody i wydatki.

Usuń graffiti jak najszybciej!

Laicy często usiłują usunąć wyblakłe na słońcu malunki zrobione pisakiem, markerem czy farbą w spreju poprzez szlifowanie powierzchni. Wynikiem jest zazwyczaj uszkodzenie powierzchni budynku. Ślady po szlifowaniu są widoczne na elewacji. Na podstawie naszego doświadczenia zalecamy jak najszybciej usunąć nowo zrobione graffiti i poprzez natychmiastową reakcję zniszczyć dzieło wandala.

Czasem wystarczy specjalna ściereczka

W odróżnieniu od usuwania graffiti z pomalowanych elewacji, usuwanie graffiti z lakierowanych, kolorowych lub jakichkolwiek gładkich powierzchni można przeprowadzić samodzielnie. Razem z VAT zapłacisz za nią tylko 10 złotych..

Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest powłoka anty-graffiti

W UMYJEMTO do nanoszenia ochronnej warstwy stosujemy powłokę anty-graffiti. Oprócz łatwej aplikacji, jest to również najbardziej ekonomiczna metoda ochrony, która działa ze stuprocentową skutecznością. Przy usuwaniu graffiti dojdzie wprawdzie do zmycia powłoki ochronnej, ale po wyczyszczeniu graffiti możemy ponownie zaaplikować preparat na wyczyszczone miejsce. Po chwili połączy się z wcześniej naniesioną powłoką.

Kiedy Twoja ściana jest częstym celem ataków graficiarzy…

Jeżeli budynek nie jest chroniony ogrodzeniem, warto rozważyć pokrycie elewacji powłoką ochronną anty-graffiti. Można ją stosować na wszystkich rodzajach powierzchni, wewnątrz i na zewnątrz budynku. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, za darmo usuniemy graffiti z Twojej elewacji. Ty zapłacisz tylko za pokrycie elewacji nową powłoką ochronną anty-graffiti. Usługę tę oferujemy naszym klientom jako bonus przez okres 5 lat.