W roku 2018 oraz 2019 firma Umyjemto zaprezentowała szeroki wachlarz swych usług franczyzowych na Targach Franczyzy w Warszawie. W minionym roku nasza firma rozpoczęła współprace z pierwszym partnerem franczyzowym w województwie śląskim.

Dzięki nowo powstałemu partnerstwu zaczeliśmy dostrzegać nowe możliwości i realizować je w zakresie współpracy franczyzowej na rynku polskim. Nowo powstała franczyza, która rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2019 roku wykazuje do połowy października dochody w wysokości powyżej 400.000,- Zł. Nasz partner franczyzowy działa bardzo profesjonalnie, co zadowala nas w pełnym zakresie naszej współpracy.

Firma Umyjemto wspiera franczyzobiorcę regularnymi szkoleniami, wsparciem marketingowym i systemem CRM. Regularne audyty pomagają w profesjonalnym działaniu, czego wynikiem jest szybki zwrot początkowej inwestycji nie przekraczający 1,5 roku. Nasz partner wzbogacił nas nowymi doświadczeniami i pomysłami, które pomagają nam i naszemu franczyzobiorcy w dalszym rozwoju.

Tegoroczne Targi Franczyzy w Warszawie, które tradycyjnie odbywają się w połowie października w Pałacu Kultury i Nauki były bardzo udane. Przyjazna atmosfera przepełniona „zapachem biznesu” była wszechobecna.

Tegoroczne Targi znów sprawiły nam dużą niespodziankę – oprócz tradycyjnie perfekcyjnej organizacji zdominowało nas bardzo duże zainteresowanie naszymi usługami i propozycją współpracy franczyzowej. Wzbogaciliśmy naszą ofertę o możliwość pozyskania samochudu IVECO Daily Van w cenie 1,-Zł z pełnym wyposażeniem przystosowanym do mycia i malowania elewacji. To obejmuje najnowocześniejszą myjkę wysokociśnieniową, technologię Airless do malowania i inny niezbędny sprzęt, z którym franczyzobiorca może rozpocząć swoją działalność natychmiast. Szkolenie i pełne wsparcie jest oczywistością.

W czasie Targów nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, zapoznaliśmy się z mnóstwem ciekawych osób, którzy podejmą współpracę w ramach franczyzy. Poszczególne franczyzy oferowane są do każdego województwa. Duze zainteresowanie jest województwem wielkopolskim, łódzkim, podlaskim, małopolskim i mazowieckim. Tymi województwami poważnie zainterowani są kandydaci do współpracy franczyzowej, z którymi będziemy stopniowo negocjować warunki umowy franczyzowej. W naszym interesie, ale także w interesie franczyzobiorcy, leży nie tylko dzielenie się know how firmy, ale także dobre stosunki międzyludzkie, o co staramy się od początku istnienia naszej firmy. Otaczamy się ludźmi, którzy mają ten sam entuzjazm, „upiększania naszych miast”.

Pod koniec listopada chcemy mieć już wytypowanych partnerów do współpracy franczyzowej dla poszczególnych województw, będziemy finalizować podpisywanie umów o współprace, rozpoczniemy proces szkoleniowy. Planujemy podwójny wzrost realizacji i dlatego musimy być dobrze przygotowani do sezonu 2020. Wierzymy, że nasi franczyzobiorcy pomogą nam w spełnieniunaszych planów.