Dezynfekcja powierzchni wewnętrznych i budynków

Zapewniamy dezynfekcję powierzchni

Szukasz niedrogiej metody, która skutecznie dezynfekuje biura, szkoły, boiska sportowe, stadiony lub budynki mieszkalne? Skontaktuj się z nami, profesjonalistami z Umyjemto. Doradzimy Ci, jaka metoda dezynfekcji będzie dla Ciebie wystarczająco skuteczna w przystępnej cenie.

Skuteczna dezynfekcja dla wszystkich

Wszystkie nasze usługi są wykonywane w związku z obecną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną związaną z pojawieniem się nowego rodzaju koronawirusa. Pozbywamy się problemu w najlepszej cenie.

Dezynfekcja jednorazowa

Czy potrzebujesz jednorazowego czyszczenia pomieszczeń wewnąrz budynku? Zalecamy wybranie metody dezynfekcji na bazie alkoholu, która czyści powierzchnie w ciągu 5 minut. Po zastosowaniu roboczego roztworu dezynfekującego, dezynfekcja jest skuteczna jednorazowo. Jest to zatem korzystne ekonomicznie rozwiązanie dla każdego, kto musi raz posprzątać lokal. Po użyciu nie pozostawia smug ani plam, nie przywiera do podłogi i nie uszkadza linoleum.

Długotrwała dezynfekcja

Jeśli szukasz rozwiązania długoterminowego, wybierz naszą dezynfekcję o szerokim spektrum działania. Ta metoda jest przyjazna dla środowiska i dezynfekuje powierzchnie oraz przestrzenie z długotrwałym efektem działania. Wszystkie szczegółowe informacje, w tym: karty charakterystyki i certyfikaty, chętnie Wam udostępnimy. Nasze środki dezynfekujące należą do najbardziej skoncentrowanych i skutecznych na świecie.

Uniwersalne zastosowanie bez chloru i zapachu

Oba rodzaje naszych metod dezynfekcji to bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze i prątkobójcze. Wszelkie przestrzenie wewnętrzne można oczyścić z bakterii, wirusów, pleśni , glonów i grzybów.

Stosujemy najnowocześniejsze metody, więc nie martw się o wybielanie lub niszczenie materiałów.

Nasze środki dezynfekujące o szerokim spektrum działania są odpowiednie do użytku w pomieszczeniach i nie zawierają chloru i są bezwonne. Przeciwnie, mogą również usuwać zapachy pochodzenia organicznego. Dezynfekujemy pomieszczenia za pomocą klasycznych rozpylaczy mgły.

Dezynfekujemy biura, szkoly i domy!

Jestem zainteresowany usługami dezynfekcji

alt-text

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ DO NAS!

Oględziny i kalkulacja za darmo, bez zobowiązania do skorzystania z usługi.y
517 770 847
ZADZWOŃ POD NASZ NUMER TELEFONU CZYNNY NONSTOP