Czyszczenie elewacji budynków mieszkalnych

Czyszczenie elewacji, usuwanie osadów z elewacji

Z pomocą fachowych metod usuniemy nalot ze smogu i kurzu, osad z kominów, sadzy czy wyziewów kuchennych, bez względu na to, jak silnie zanieczyszczona jest Twoja elewacja.
Oczyścimy budynek z mikroorganizmów, bez uszkodzenia elewacji usuniemy zielony nalot z porostów i pleśni, na zakończenie naniesiemy preparat grzybobójczy.

Mycie i czyszczenie elewacji z nieczystości, mchów i pleśni

ZADZWOŃ POD NASZ NUMER TELEFONU!
lub wypełnij formularz kontaktowy a my skontaktujemy się z Tobą w celu bezpłatnej konsultacji telefonicznej.
Elewacje są podatne na osadzanie się mikroorganizmów, zwłaszcza tam, gdzie panują sprzyjające warunki klimatyczne dla rozwoju porostów. Nie ma znaczenia, czy elewacja jest malowana, pokryta wyprawą elewacyjną czy ocieplona.

Mycie elewacji, konserwacja ocieplonej elewacji

Częste, regularne mycie i konserwacja są konieczne zwłaszcza w przypadku ocieplonych elewacji. Ich specyfikacje techniczne zalecają czyszczenie raz na 3 do 8 lat. Ocieplenie utrudnia cyrkulację powietrza, niektóre elewacje mogą w ogóle nie przepuszczać powietrza. Wilgotność w połączeniu z niedostatkiem słońca sprawia, że ściany nie mogą wyschnąć. Bardzo często przejawia się to w widoczny sposób na północnej stronie budynku.

Jeżeli nie czyścimy elewacji, powstałe kolonie mikroorganizmów bezpowrotnie zniszczą jej powierzchnię.

Oprócz regularnego czyszczenia oferujemy czyszczenie elewacji z zabrudzeń powstałych przy pracach budowalnych, wyczyszczenie całego budynku przed sprzedażą nieruchomości, usunięcie osadu z węgla lub wyziewów kuchennych z komina. Czyścimy również otoczenie budynku, tarasy, altany, drogi dojazdowe.

Mikroorganizmy – porosty, czarna pleśń i jej zarodniki są szkodliwe dla zdrowia. Szerzą się drogą powietrzną w okolicy budynku, przenikają również do wnętrza pomieszczeń i stwarzają warunki szkodliwe dla zdrowia, są niebezpieczne zwłaszcza dla zdrowia małych dzieci i osób starszych.

Mycie elewacji budynków mieszkalnych

Nasze usługi są adresowane również do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Specjalizujemy się w czyszczeniu i renowacji elewacji budynków oraz bloków mieszkalnych, a także w usuwaniu niebezpiecznych pleśni i innych szkodliwych mikroorganizmów oraz nieestetycznych osadów z pyłów i kurzu, smogu i dymu.

Zwłaszcza ocieplone elewacje są, z powodu niskiej przepuszczalności powietrza, podatne na ryzyko powstawania kolonii mikroorganizmów i pleśni, które mogą doprowadzić do bezpowrotnego uszkodzenia elewacji. Dlatego po wyczyszczeniu elewacji zawsze stosujemy preparat grzybobójczy. Nie pozwól, aby elewacja Twojego budynku uległa zniszczeniu, zadzwoń do nas!

Po przedstawieniu naszej oferty będziesz miał dostatek czasu na jej przemyślenie (ewentualnie na zorganizowanie zebrania członków spółdzielni). Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, po uzgodnieniu szczegółów, bez zbędnej zwłoki przystąpimy do realizacji.

Mycie elewacji domów jednorodzinnych

Twój dom jednorodzinny lub willa mogą znów wyglądać jak nowe! Usuniemy z elewacji ślady po kurzu, smogu, sadzy kominowej czy wyziewach kuchennych. A to nie wszystko. Specjalizujemy się również w usuwaniu bakterii i mikroorganizmów, pleśni, porostów i innych zielonych osadów na elewacjach dowolnego typu. Dzięki naszej technice umożliwiającej pracę na wysokości oraz umiejętnościom i wyszkoleniu naszego certyfikowanego personelu Twoja elewacja będzie znowu czysta, a co najważniejsze pozostanie nieuszkodzona. Jeżeli chcesz, aby dom, w którym mieszka Twoja rodzina wyglądał jak nowy, ewentualnie, jeżeli sprzedajesz nieruchomość i chcesz żeby wyglądała atrakcyjnie, trafiłeś pod właściwy adres. Skontaktuj się z nami!

Jestem zainteresowany czyszczeniem

Referencje

Chcę zamówić usługę mycie elewacji

alt-text
Zadzwoń do nas
W celu złożenia zamówienia lub prośby o wycenę, dzwoń pod bezpłatny numer telefonu działający 7 dni w tygodniu!
alt-text
Przyjedziemy
Za darmo zaprezentujemy metody czyszczenia i wspólnie ocenimy stan zanieczyszczenia.
alt-text
Uzgodnimy szczegóły
Jeżeli będziesz zainteresowany usługą, wspólnie uzgodnimy termin realizacji i przyjmiemy zamówienie.

Jestem zainteresowany czyszczeniem

alt-text

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ DO NAS!

Oględziny i kalkulacja za darmo, bez zobowiązania do skorzystania z usługi.y
517 770 847
ZADZWOŃ POD NASZ NUMER TELEFONU CZYNNY NONSTOP